INCENTIVE

W KARKONOSZACH

Dobrze zaprojektowany i zrealizowany wyjazd integracyjny czy motywacyjny to nadal jedna z najbardziej efektywnych zachęt do działania, zwłaszcza kiedy odbywa się w Karkonoszach.

Nieszablonowych bodźców dostarczamy zazwyczaj w dużych ilościach, a nasze realizacje różnią się od innych dostępnych na rynku.  Tu nie ma nic na siłę. Motywujemy do działania wyłącznie dobrymi emocjami.

W trakcie imprez nie zmuszamy do ostrej rywalizacji, do pogoni za wynikiem, do przebieranek i udawania kogoś lub udziału w czymś, na co uczestnicy nie mają ochoty. Nie znajdziecie u nas katowania w „team buildingach” i paintballu, tyrolki i pokonywania plątaniny lin w pajęczynach, przaśnych biesiad czy też basenowych przebieranek w stylu hawajskim.

Potrafimy kompletnie inaczej podnieść poziom endorfin i motywować ludzi.

Łącząc przyjemne z pożytecznym, stworzyliśmy unikalną autorską ofertę incentive kulturowego.

Do każdej oferty MICE wplatamy trzy główne składowe turystyki kulturowej, czyli EDUCATION (nauka), EXCITEMENT (ekscytacja), ENTERTAINMENT (rozrywka). Efekty tych działań przynoszą bardzo pozytywne wyniki dla uczestników i doskonałe ROI (zwrot z inwestycji) dla zleceniodawcy.

Karkonosze oferują setki unikalnych atrakcji, w których będziecie uczestniczyć w trakcie naszych realizacji. Zarówno głęboko pod ziemią, w górzystych terenach, na wodzie, czy też w powietrzu doświadczycie tylko pozytywnych emocji, które zostaną z Wami na długo.

Przykłady?

Spotkacie współczesnych Walonów – legendarnych poszukiwaczy skarbów, a wraz z nimi odkryjecie świat cennych kruszców, sztukę ich obróbki i tajemnicze obrzędy temu towarzyszące. Zabierzemy Was do starych kopalń uranu i opuszczonych sztolni, do jaskiń i wyrobisk w poszukiwaniu minerałów i kamieni szlachetnych.

Wybierzemy się ścieżkami karkonoskich laborantów na górskie łąki, poznając i zbierając zioła przeróżne. Zrobicie z nich to, co każdemu do potrzeb pasuje, czyli kremy, pachnidła i wszelakie upiększacze dla pań oraz piwa, nalewki i inne wzmacniacze dla panów. Warsztaty kulinarne z lokalnych tradycyjnych receptur, prowadzone przez uznanych szefów kuchni pozwolą poznać stare i nowe smaki regionu.

Szkło od wieków jest dumą Karkonoszy i Gór Izerskich. Będziecie mieć zatem możliwość uczestniczenia w całym procesie produkcji szkła, od momentu wytopu, poprzez formowanie, rżnięcie i dekorowanie szkła pod okiem mistrza, aby było w czym potem dumnie owe nalewki trzymać i z czego je degustować.

Poznacie od środka zamki, pałace i rezydencje. Ich mieszkańców oraz skrywane tajemnice, a także zwyczaje i tradycje obowiązujące tam przed wiekami, Nauczycie się komponować stylowy wystrój wnętrz, rozróżniać zabytki i antyki, wartościować dzieła sztuki i rzemiosło artystyczne, samodzielnie dokonywać drobnych renowacji i rozwijać talenty plastyczne. Dopełnieniem tych spotkań mogą być warsztaty z zasad organizacji wydarzeń nie tylko biznesowych, prowadzone przez arystokratów i uznanych wykładowców protokołu dyplomatycznego. Te umiejętności są niezwykle pożądane we współczesnym świecie.

Oczywiście ruszycie w góry, na spotkanie z legendarnym władcą tej krainy – Karkonoszem, często nocując tam, gdzie przyjdzie nam na to ochota i Duch Gór pozwoli. Doświadczycie przyrody nieco inaczej, praktycznie dbając o jej naturalne przetrwanie i uczestnicząc w zajęciach ze sztuki tworzenia pięknych ogrodów romantycznych. Odkryjecie na nowo pojęcia harmonii i głębokiego relaksu.

Mamy tu kilka spektakularnych wodospadów, nawet tych prywatnych. Sporo górskich strumieni i rzek, którymi można spłynąć kajakami czy pontonami. Czy to w lato, czy też w zimie zanurzenie się w orzeźwiającej wodzie niemal każdej właściwie przygotowanej osobie wychodzi na zdrowie. Morsowanie w stylu Wima Hofa, znanego w świecie Icemana jest tu niezwykle popularne. Na wielbicieli dużych akwenów czeka 240 hektarowe Jezioro Pilchowickie z największą kamienną zaporą wodną w Polsce.

Kotlina Jeleniogórska od ponad 100 lat słynie ze świetnych warunków atmosferycznych do latania niemal na wszystkim, co jest w stanie unieść się w powietrze. Kiedy tylko pogoda sprzyja, na niebie pojawiają się szybowce, paralotnie zwane glajtami i coraz częściej balony na ogrzane powietrze. Przez ponad 10 lat posiadaliśmy największą komercyjną flotę balonów w tej części Europy. Sentyment pozostał i warunki organizacji lotów w Karkonoszach nadal są znakomite. Wystarczy się zdecydować, a zorganizujemy dla Was to niezapomniane przeżycie. Zwłaszcza, że panoramy otaczających gór widziane z powietrza dosłownie zapierają dech w piersiach.

Przytoczyliśmy zaledwie ułamek naszych możliwości, których doświadczysz przyjeżdżając na imprezę firmową w Karkonosze.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać dedykowaną ofertę.

Scroll to Top