EVENT

W KARKONOSZACH

Oczekiwania klientów dotyczące wykreowania oraz zrealizowania niepowtarzalnego i oryginalnego w przekazie eventu z roku na rok wchodzą na coraz to wyższe poziomy.

Wymyślenie i bezproblemowe zorganizowanie tego wszystkiego wymaga tylu nieoczywistych składowych, że zaczyna już nosić znamiona sztuki czy jak kto woli pewnego rodzaju biznesowego “performance”. Bazując jednak na naszych doświadczeniach, w tej kategorii czujemy się jak przysłowiowa “ryba w wodzie”.

Obecne możliwości technologiczne pozwalają na bardzo wyrafinowane realizacje, jednak nie zawsze spełnia to swoje zadanie. Bardziej liczy się zbudowanie właściwego klimatu w oparciu o dobry pomysł, atrakcyjne miejsca, umiejętności prowadzących i kilka dodatkowych miłych niespodzianek.

Swoimi realizacjami udowadniamy, że naprawdę można inaczej zorganizować szkolenie, konferencję lub kongres, a wspomnienia o tych spotkaniach opowiadane są latami. I nie w tym rzecz, że wieczorna zabawa była przednia, choć była. Ważne jest to, że takie wydarzenia powinny być miejscem personalnych spotkań “twarzą w twarz”, uścisków dłoni, wymiany myśli i wyciągania właściwych wniosków przez grono profesjonalistów.  To idealna okazja do budowania wartościowych kontaktów i bezcennych wzajemnych relacji, na które nie ma szans w wirtualnym świecie.

Dbamy też o komfort samych prowadzących i często pomagamy w pozyskaniu właściwych umiejętności wystąpień publicznych. Dobieramy starannie miejsca, choć nasze lokalizacje najczęściej odbiegają od rutyny. Realizowaliśmy przeróżne konferencje, kongresy i eventy w pałacach, zamkach, w pięknych ogrodach, na leśnych łąkach, w nieczynnych fabrykach, podziemiach klasztorów i w zamkowych lochach, w pociągach i samolotach.

Tylu różnorodnych i nieszablonowych atrakcji eventowych na tak niewielkiej przestrzeni jaką dysponują Karkonosze i ich okolice nie znajdziecie w całym kraju. W dodatku nadal posiadamy efekt świeżości tej destynacji. Nie ma też technicznego znaczenia, czy organizujemy event dla 5 czy 5000 osób oraz to skąd i w jaki sposób tu przybywają.

Zarówno po stronie polskiej, jak i czeskiej dysponujemy całą kolekcją nieodkrytych jeszcze lokalizacji, które z przyjemnością przedstawimy w trakcie wspólnej rozmowy.

Zatem skontaktuj się z nami – zapraszamy!

Scroll to Top